Informace k tréninkům

Co s sebou - trénink na ledě

 

Co s sebou - trénink v tělocvičně

 

Místa tréninků

Na tréninky na ledě, prosím, choďte nejméně 20 minut před začátkem tréninku (pro hráče ve sk. "A" a "B" doporučujeme alespoň 30 minut předem).

Na tréninky v tělocvičně, prosím, choďte nejméně 15 minut před začátkem tréninku.

 

Možnost parkování

Trénink na ledě - Rodiče dětí (doprovod na trénink) mohou, po dobu tréninku, parkovat v podzemních garážích pod tréninkovou halou KV Aréna. V případě, že v hlavní hale KV Areny bude utkání "A" TÝMU, nebo jiná kulturní akce, je nutné parkoviště opustit nejméně 2 hodiny před akcí. V opačném případě může být vozidlo odtaženo.

Trénink v tělocvičně - situace s parkováním u ZŠ Krušnohorská je složitější, prosíme počítejte s tím a přizpůsobte tomu čas příjezdu. Parkování je možné v okolních ulicích, parkování v areálu ZŠ Krušnohorská je zakázané (do areálu je zákaz vjezdu).

 

Půjčovna bruslí a hráčské výstroje

Půjčovna je otevřena každou středu od 17:15 do 18:00 hod., konktakt paní Jiskrová (trenérská šatna č.1). Jiný termín je možný po předchozí domluvě.

UPOZORNĚNÍ - Brusle, helma, případně hráčská výstroj, je zapůjčena vždy na jednu sezónu (nebo její část) a je nutné jí vrátit nejpozději po ukončení sezóny ve stanovených termínech (termíny jsou zveřenovány na této stránce, či ve Whatsappové skupině). V případě že nedojde k vrácení ve stanovém termínu, zaplacená záloha propadá a zapůjčené věci se stávají Vaším majetkem.

 

Další informace pro rodiče

 

Ozvláštněné tréninky pro malé hokejisty a hokejistky

 

Další organizační pokyny