Tréninky

Den Datum Začátek - konec Trénink Poznámka
Středa 11.3.2020 trénink se ruší led tréninková hala KV Arény
Pátek 13.3.2020 trénink se ruší suchý trénink ZŠ Krušnohorská
Sobota 14.3.2020 trénink se ruší led tréninková hala KV Arény

 

Nečtiny 2020.docx

Závazná objednávka 2020.docx

Na shora uvedených odkazech je ke stažení závazná přihláška na soustředění do Nečtin, kterou je nutné odevzdat své vedoucí. Co je ovšem důležitější, je platba. Ta by měla být uskutečněna nejpozději do 20.3.2020. S ohledem na kapacitu daného ubytovacího zařízení, pojedou pouze ti zájemci, kteří uhradí soustředění do daného termínu, případně do naplnění kapacity. Pokud jste již nyní rozhodnuti, že pojedete, nenechejte platbu na poslední chvíli, mohlo by se Vám stát, že již nebudou volná místa.

Prosíme všechny rodiče o dochvilnost na trénincích. V čase, kdy trénink začíná, již musí být děti na ledě, nikoli v šatně.

Moc děkujeme :-) 

 

Na suché tréninky budou mít děti vhodnou obuv se světlou podrážkou, vhodné sportovní oblečení (triko, kraťasy), dobře nafouknutý míč, který skáče a není moc těžký. K pití nejlépe neslazené nápoje.

Rodiče nováčků prosíme o odevzdání vyplněných karet hráčů (zápisové karty) a uhrazení příspěvků, k rukám vedoucí přípravky, paní Vráblikové. Pokud kartu hráče nemáte, paní Vrábliková ji má k dispozici na každém tréninku.